Dynamická investiční skupina

KKIG Holding na závodě Běchovice – Praha

/ O společnosti / Novinky a články / KKIG Holding na závodě Běchovice – Praha

KKIG Holding na závodě Běchovice – Praha

V sobotu 24. září 2023 jsme se postavili před další výzvu a přidali se k účasti na tradičním běhu z Běchovic do Prahy. Závod Běchovice – Praha, neboli závod s nejdelší tradicí na světě, oslavil letos již 127. ročník. Díky výhodné poloze našeho skladového areálu v Běchovicích jsme měli výhodu být pouhých pár kroků od místa konání tohoto každoročně se konajícího sportovního klání, tudíž jsme nezaváhali a pustili jsme se do toho s plným nasazením.

V 11:30 jsme odhodlaně vystartovali. Hned po krátkém a pozvolném seběhu od startu nás čekalo první náročné stoupání na prvním kilometru naznačující náročnost zbývající trasy. Další obtížné stoupání na třetím kilometru v Dolních Počernicích a stoupání v Hrdlořezích zahájilo druhou, náročnější polovinu trasy. Od 7,5 km zde byl již známý Hrdlořezák trvající prakticky až skoro do cíle. Po závodě jsme si oddechli, ale zároveň jsme byli plní dojmů z této nezapomenutelné události. Běželi jsme nejen s vášní pro sport, ale i s hrdostí ukázat veřejnosti náš nový brand. Těšíme se na další sportovní výzvy a příležitosti prezentovat naši společnost ve zdravém a aktivním duchu.

Není to ale jen o běhu, ale i o podpoře. Finanční dar, kterým jsme podpořili Závod Běchovice - Praha, není jen vyjádřením lásky ke sportu, ale také o udržení tradice tohoto unikátního závodu, který spojuje generace a přináší nezapomenutelné zážitky.