Dynamická investiční skupina

Pro investory

 

KKIG Holding je důvěryhodná investiční skupina. Kvalitu našich služeb stavíme na mnohaletých zkušenostech a nabytých know-how. Naše společnost vlastní projekty v hodnotě 4,5 miliardy korun a můžeme tak garantovat velmi nízké zadlužení spolu s vysokou ziskovostí vašich projektů. Za posledních 30 let nebyla žádná z našich dceřiných společností v insolvenci. Zakládáme si na spolehlivém a konzervativním přístupu, zároveň se však aktivně přizpůsobujeme změnám na trhu a máme velké ambice k dalšímu růstu.

Jsme vlastníky několika úspěšných projektů – jsou jimi například kancelářské a skladové prostory v areálu Praha Běchovice, které jsou aktuálně naší největší komerční akvizicí.

V KKIG Holding se zaměřujeme primárně na skladové, výrobní, logistické a kancelářské projekty, které aktivně vyhledáváme a vyhodnocujeme. Dokážeme najít slabá místa v dosavadním běhu projektu, po koupi je odstranit a maximálně zefektivnit k ideálnímu výkonu. U každého projektu se také zabýváme aktuálními tématy, jako jsou ekologická udržitelnost budov – jsme držiteli certifikátu ESG o společenské odpovědnosti.

 

AKTUÁLNÍ DLUHOPISY:
 

Přístup na tuto stránku je zabezpečen heslem.