K&K Invest Group
Český developer pohybující se na trhu již od roku 1990

Plníme Vaše přání

O společnosti

Jsme investiční a developerská společnost působící na českém trhu více než 25 let. Zaměřujeme se především na bytovou i komerční výstavbu a následný prodej či pronájem. Razantně rozšiřujeme své portfolio v oblasti komerčních projektů. Jednou z činností je i zhodnocování činžovních domů v Praze, dříve i v Brně, kde jsme realizovali na 50 projektů. Své působení rozšiřujeme i o další druhy investic. 

Naší strategií je vyhledávání a velmi pečlivý výběr lukrativních nemovitostí a pozemků k rekonstrukci či výstavbě s neopakovatelným charakterem, které mají svou duši. Věříme, že lidé se do svého domova musí zamilovat na první pohled, a sídla či sklady firem musí být na perfektním místě.

Svým klientům se snažíme maximálně vyjít vstříc a těší nás jejich spokojenost. Mezi naše spokojené klienty patří mimo jiné také významné české osobnosti z politických či kulturních kruhů i zahraniční klienti, kteří si zakládají na vysoké kvalitě bydlení v centru města.

V letech 2000 – 2003 se skupina realitních společností transformovala v developerskou a investiční společnost a v roce 2012 proběhla první kapitalizace společnosti emisí konzervativních dluhopisů, zaknihovaných v kooperaci s předním investičním brokerem Wood and Co. Přelom roku 2012 a 2013 vedl ke vzniku holdingu, který sdružuje všechny společnosti do jedné.

na trhu od roku 1993
vznik investiční skupiny2003
emise dluhopisů 2012
rozšíření týmu2014
projekt roku 1.místo2015
fúze společností2016
nejrozsáhlejší projekty2018

Výpis firem      Akvizice      Podporujeme      Novinky a články      Pro investory