Dynamická investiční skupina

Podporujeme

Není nám lhostejné, co se kolem nás děje. Proto se v rámci našich možností snažíme pomáhat všemi možnými způsoby již mnoho let v sociální a kulturní oblasti i ochraně životního prostředí. Finančně, materiálně, firemní etikou či osobní pomocí zaměstnanců i vedení.  Rádi podpoříme užitečné projekty z různých oblastí, které mají smysl. Fandíme projektům pro děti, zvířata i k ochraně přírody.  

 

Zasílejte nám své náměty a pokud nás váš návrh zaujme, kontaktujeme vás.

Email: info@kkinvestgroup.com

 

SRPEN 2021

Pravidelně a rádi podporujeme společenské a kulturní události. Opět jsme podpořili podzimní "Svátek sousedů" v Běchovicích v blízkosti našeho projektu Běchovice KKIG. Velmi oblíbená akce, kterou rozproudila skupina No Name, kapitán Demo a další. Před koncertem bylo možné ohodnotit výtvory místních kuchařek, které soutěžily o cenu nejlepší guláš. Bohatý program zaujal děti i dospělé.

                        

 

ZÁŘÍ 2020

Díky našemu projektu Běchovice KKIG na Praze 9 jsme se zapojili i do místního dění v obci a podpořili uspořádání akce “Svátek sousedů“ organizované místním úřadem.  Dorazilo opravdu mnoho lidí. Soutěžilo se o nejlepší paštiku, děti řádily na přilehlé pouti a rodiče si mohli posedět v areálu Staré pošty. Zábavný program odstartoval Banjo Band Ivana Mládka a večer zakončil Michal Hrůza se svou kapelou. Podle ohlasů se akce povedla a všichni si den náramně užili. Těšíme se na další spolupráci a rádi se zúčastníme dalších událostí. Běchovice opravdu žijí.

  
  

 

BŘEZEN 2020

Pandemie koronaviru souží téměř celý svět a každý se snaží pomáhat, jak to jde. Například my jsme krom úlev, poskytli zdarma výrobní prostory v našem novém komerčním areálu Běchovice, kde se společnost pracující s chemickými látkami přeorientovala na výrobu dezinfekce. Šikovnější z našeho týmu o víkendech a večerech šijí roušky a všichni doufáme, že se tato situace co nejrychleji přežene. Přesto že nám COVID velmi stěžuje jako všem život i práci, jedeme dál.

 

PROSINEC 2019

Od letošního roku už žádné lahve s vínem či jiným alkoholem jako vánoční dárky klientů a partnerům! Měli jsme pocit, že řada z nich se již stává archivními, stále koluje po Praze a mění každý rok majitele. Tento rok jsme se rozhodli pro změnu a podpořit umělce. Vybrali jsme úžasné designové hrnečky od dvou vynikajících umělkyň pracujících s porcelánem - Radky Linhartové a Šárky Bulčíkové – Holka z porcelánu.

Každý kousek je jedinečný originál, vyráběný ručně i zdobený tradičními postupy. Rozhodně doporučujeme se podívat na jejich tvorbu. Zlomek jejich práce naleznete na webových stránkách, ale nejvíce uvidíte a můžete i pořídit na hrnčířských trzích například v Berouně nebo na pražském výstavišti atd. Účastní se sochařských i keramických sympozií.

 

LISTOPAD 2018

Letošní vánoční novoročenky pro klienty jsme vybrali od nakladatelství UMÚN, které vyhledává lidi s tělesným postižením, kteří jsou ochuzeni o aktivní pohyb a malují ústy či nohama. Poskytuje jim podporu, zprostředkovává kontakt s celosvětovým sdružením malířů s tímto handicapem, pořádá výstavy a tvorbu těchto malířů vydává v podobě reprodukcí na mnohých produktech. (Kalendáře, hrnečky, pohlednice, tašky a další)

Díky nákupu pohlednic jsme rádi podpořili poskytování stipendií pro malíře, výstavy, příspěvek na osobní asistence a mnoho dalších projektů pro osoby s takto těžkým zdravotním postižením.

                                                            

 

LEDEN 2018

Oslovili jsme Vyšší odbornou školu a Střední uměleckou školu Václava Hollara s nabídkou pro studenty na vytvoření novoročenky pro naši společnost, protože máme za to, že studenti by se měli dotknout opravdových příležitostí, a nejen školních zadání. My jsme chtěli získat jedinečnou, netypickou novoročenku a třeba bychom objevili nový talent, se kterým bychom navázali bližší spolupráci. Pojali jsme se školou nabídku jako dobrovolnou soutěž s odměnami pro první tři místa.

Bohužel se letos nezadařilo vybrat výherce, ale uznali jsme, že díky školnímu zatížení a omezenému času si čtyři nejlepší nápady zaslouží alespoň ocenění.  Vybraní studenti od nás získali sadu potřeb, která se jim bude hodit například na hodinách figurálního kreslení.

   

 

SRPEN 2017

Přispěli jsme na výměnu a instalaci babyboxu nové generace pro odložené děti na radnici Prahy 2. Zúčastnili jsme se i slavnostního otevření. Doufáme, že pomůže zachránit mnoho miminek.

                                   

 

ČERVENEC 2017

Pravidelně přispíváme na výrobu a distribuci dětských omalovánek s výchovným prvkem v IV Nakladatelství s.r.o. Děti se díky letošnímu výtisku učí, jak se bezpečně pohybovat a chovat v přírodě, silničním provozu, stanování či na koupališti.