Vybíráme z Prahy to nejlepší.
Staňte se i vy našimi spokojenými klienty.

Podporujeme

Není nám lhostejné, co se kolem nás děje. Proto se v rámci našich možností snažíme pomáhat všemi možnými způsoby již mnoho let v sociální a kulturní oblasti i ochraně životního prostředí. Finančně, materiálně, firemní etikou či osobní pomocí zaměstnanců i vedení.  Rádi podpoříme užitečné projekty z různých oblastí, které mají smysl. Fandíme projektům pro děti, zvířata i k ochraně přírody.  

 

Zasílejte nám své náměty a pokud nás váš návrh zaujme, kontaktujeme vás.

Email: info@kkinvestgroup.com

 

 

LEDEN 2018

Oslovili jsme Vyšší odbornou školu a Střední uměleckou školu Václava Hollara s nabídkou pro studenty na vytvoření novoročenky pro naši společnost, protože máme za to, že studenti by se měli dotknout opravdových příležitostí, a nejen školních zadání. My jsme chtěli získat jedinečnou, netypickou novoročenku a třeba bychom objevili nový talent, se kterým bychom navázali bližší spolupráci. Pojali jsme se školou nabídku jako dobrovolnou soutěž s odměnami pro první tři místa.

Bohužel se letos nezadařilo vybrat výherce, ale uznali jsme, že díky školnímu zatížení a omezenému času si čtyři nejlepší nápady zaslouží alespoň ocenění.  Vybraní studenti od nás získali sadu potřeb, která se jim bude hodit například na hodinách figurálního kreslení.

   

 

SRPEN 2017

Přispěli jsme na výměnu a instalaci babyboxu nové generace pro odložené děti na radnici Prahy 2. Zůčastnili jsme se i slavnostního otevření. Doufáme, že pomůže zachránit mnoho miminek.

                                   

 

ČERVENEC 2017

Pravidelně přispíváme na výrobu a distribuci dětských omalovánek s výchovným prvkem v IV Nakladatelství s.r.o. Děti se díky letošnímu výtisku učí, jak se bezpečně pohybovat a chovat v přírodě, silničním provozu, stanování či na koupališti.