K&K Invest Group
Český developer pohybující se na trhu již od roku 1990

Podporujeme

Není nám lhostejné, co se kolem nás děje. Proto se v rámci našich možností snažíme pomáhat všemi možnými způsoby již mnoho let v sociální a kulturní oblasti i ochraně životního prostředí. Finančně, materiálně, firemní etikou či osobní pomocí zaměstnanců i vedení.  Rádi podpoříme užitečné projekty z různých oblastí, které mají smysl. Fandíme projektům pro děti, zvířata i k ochraně přírody.  

 

Zasílejte nám své náměty a pokud nás váš návrh zaujme, kontaktujeme vás.

Email: info@kkinvestgroup.com

 

LISTOPAD 2018

Letošní vánoční novoročenky pro klienty jsme vybrali od nakladatelství UMÚN, které vyhledává lidi s tělesným postižením, kteří jsou ochuzeni o aktivní pohyb a malují ústy či nohama. Poskytuje jim podporu, zprostředkovává kontakt s celosvětovým sdružením malířů s tímto handicapem, pořádá výstavy a tvorbu těchto malířů vydává v podobě reprodukcí na mnohých produktech. (Kalendáře, hrnečky, pohlednice, tašky a další)

Díky nákupu pohlednic jsme rádi podpořili poskytování stipendií pro malíře, výstavy, příspěvek na osobní asistence a mnoho dalších projektů pro osoby s takto těžkým zdravotním postižením.

                                                            

 

LEDEN 2018

Oslovili jsme Vyšší odbornou školu a Střední uměleckou školu Václava Hollara s nabídkou pro studenty na vytvoření novoročenky pro naši společnost, protože máme za to, že studenti by se měli dotknout opravdových příležitostí, a nejen školních zadání. My jsme chtěli získat jedinečnou, netypickou novoročenku a třeba bychom objevili nový talent, se kterým bychom navázali bližší spolupráci. Pojali jsme se školou nabídku jako dobrovolnou soutěž s odměnami pro první tři místa.

Bohužel se letos nezadařilo vybrat výherce, ale uznali jsme, že díky školnímu zatížení a omezenému času si čtyři nejlepší nápady zaslouží alespoň ocenění.  Vybraní studenti od nás získali sadu potřeb, která se jim bude hodit například na hodinách figurálního kreslení.

   

 

SRPEN 2017

Přispěli jsme na výměnu a instalaci babyboxu nové generace pro odložené děti na radnici Prahy 2. Zúčastnili jsme se i slavnostního otevření. Doufáme, že pomůže zachránit mnoho miminek.

                                   

 

ČERVENEC 2017

Pravidelně přispíváme na výrobu a distribuci dětských omalovánek s výchovným prvkem v IV Nakladatelství s.r.o. Děti se díky letošnímu výtisku učí, jak se bezpečně pohybovat a chovat v přírodě, silničním provozu, stanování či na koupališti.