Dynamická investiční skupina

Základní kámen AIRDEPO Tuchoměřice

/ O společnosti / Novinky a články / Základní kámen AIRDEPO Tuchoměřice

Základní kámen AIRDEPO Tuchoměřice

Slavnostně jsme poklepali na základní kámen projektu AIRDEPO, a tímto zahájili realizaci logistického areálu s certifikátem BREEAM pouhé 4 minuty od Letiště Václava Havla Praha v obci Tuchoměřice.

Ceremoniál zahájení stavby logistického areálu AIRDEPO je významným milníkem v rozvoji infrastruktury v oblasti logistiky a dopravy. Slavnostní moment, který spočíval v přestřižení pásky, symbolizoval začátek nové etapy v transformaci tohoto strategického místa v těsné blízkosti Letiště Václava Havla na moderní logistické centrum.

Na akci se sešla řada významných osobností, včetně představitelů z řad obce, firemního sektoru a finančního sektoru. Náš CEO, Ing. Filip Koch uvedl: "Toto zahájení stavby představuje další důkaz našeho závazku k investicím do infrastruktury, která podporuje hospodářský růst

a jsme hrdí na to, že můžeme přispět k rozvoji tohoto dynamického odvětví. A tímto děkujeme za součinnost obce Tuchoměřice, bez které bychom tento záměr nemohli realizovat". Na slavnostním přestřižení pásky se podíleli: Ing. Pavel Cihlář Ph.D. (starosta obce Tuchoměřice), Ing. David Šorm (firemní bankéř ve společnosti UniCredit Bank), Ing. Michal Král (jednatel společnosti GOLDBECK Bau), Ing. Vladimír Jaroš (CEO skupiny WOOD & Company).

Osm budov areálu AIRDEPO činí zastavěnou plochu 36 243 m2 a slibuje být klíčovým hráčem v oblasti logistiky a skladování. Areál bude postaven ve vysokém standardu s maximálním fokusem na budoucí klienty, kterým poskytuje individuální přístup a nadstandardní servis.

Předávání hotových budov bude probíhat až do konce roku 2025.