Dynamická investiční skupina

Realitní projekt roku 2018

/ O společnosti / Novinky a články / Realitní projekt roku 2018

Realitní projekt roku 2018

Znovu se účastníme soutěže Realitní projekt roku.
Tentokrát je přihlášený náš dosud asi největší bytový projekt - VIEW SPOŘILOV

Jak je naším zvykem, vyniká kvalitou materiálů i zpracováním. 

Řada reklamací by neměla být běžnou součástí procesu po pořízení nového bytu. O to se snažíme při realizaci každého našeho projektu. Tento projekt, jehož výstavba započne již na podzim, také nepocítí kompromisy, na jejichž konci by byl odbytý dům a nespokojený klient.
 

Bytový dům s 68 jednotkami a s pečlivě vybranými zařizovacími předměty z vyšších tříd zaručuje spokojenost a pohodlí majitelů jednotek na léta dopředu. ​Je situovaný pro rodiny s dětmi i jako startovací bydlení.

V ročnících, kterých jsme se účastnili, naše projekty vždy sklízely velký úspěch a řadu ocenění. Jako byla rezidence Londýnská 18 a rezidence Nikoly Tesly 8, kde tyto projekty revitalizace činžovních domů do luxusního bydlení získaly cenu odborné poroty i veřejnosti. Londýnská 18 i cenu architektů. V blízké době plánujeme soutěžit v dalších soutěžích i v kategorii komerčních staveb.
 

Jsme velice rádi, že se naše projekty líbí jak odborné, tak laické veřejnosti a je tak oceněna naše snaha o kvalitu. Doufáme, že stejný úspěch bude mít i VIEW SPOŘILOV. 

O našem novém projektu se dozvíte více na stránkách www. viewsporilov.cz a pokud se vám náš koncept bytového domu zalíbí, je možné pro něj hlasovat na stránkách soutěže Realitní projekt roku na tomto odkazu.

Děkujeme. Tým K&K Invest Group