Dynamická investiční skupina

Jasný směr a budoucnost

/ O společnosti / Novinky a články / Jasný směr a budoucnost

Jasný směr a budoucnost

Společnost K&K Invest Group s.r.o., která se v minulých letech zabývala převážně bytovými domy v Praze a prodeji bytů náročné domácí i zahraniční klientele, rozšiřuje své pole působnosti.

Změny a cestu k nim popsal jednatel společnosti Ing. Filip Koch, který spolu s ostatními za vším stojí.

„Naše rodina zakládala tuto společnost před více jak pětadvaceti lety, ať už měla v průběhu času jakákoli jména. Začínalo se s menšími bytovými domy a zisk jsme vždy použili dál do rozvoje firmy. Tak jsme se postupně rozrůstali, získávali zkušenosti a investovali do stále větších projektů. Záleží samozřejmě i na stavu trhu atd. což ovlivňuje naše rozhodnutí při nákupu a přípravě nových projektů. Nevyhnuli jsme se ani omylům, ale i to člověka posouvá dál.

Nyní se dostáváme i do sfér komerční výstavby. Plánujeme rozlehlý skladový a kancelářský komplex poblíž letiště Václava Havla a máme v této oblasti velké plány do budoucna. Rosteme, přijímáme nové výzvy a rozšiřujeme naše portfolio.

Nevzdáváme se, ale ani našeho původního rezidenčního zaměření. Stále rekonstruujeme staré činžovními domy a vracíme jim původní krásu, což je naše specialita, ale i tam se dostáváme dále. V roce 2018 plánujeme výstavbu nového bytového domu na Praze 4 s více jak 60 byty a parkovacím domem.

To je jen zlomek našich plánů. Zkrátka je na co se těšit a je stále i co vylepšovat.

Investujeme v charitativní oblasti, citlivě rekonstruujeme domy v Praze a zajímáme se i o ekologii a její symbiózu s výstavbou nového bydlení.“