Dynamická investiční skupina

AIR DEPO - stavební povolení !

/ O společnosti / Novinky a články / AIR DEPO - stavební povolení !

AIR DEPO -  stavební povolení !

AIR DEPO oznámilo získání pravomocného stavebního povolení pro svůj nový obchodní a skladový areál v Tuchoměřicích

Je tomu již pár let, co vedení skupiny KKIG Holding hledalo vhodný pozemek pro realizaci svého ambiciózního plánu výstavby moderního skladového areálu. Po pečlivém průzkumu se společně s členy svého týmu vedení rozhodlo pro lokalitu v obci Tuchoměřice, kterou již z minulosti velice dobře znalo. Značnou výhodu bylo i to, že se dané pozemky nacházejí v bezprostřední blízkosti letiště Václava Havla. Po vytrvalé práci a úsilí může společnost s radostí oznámit, že projekt s názvem AIR DEPO získal pravomocné stavební povolení.

 

Již v říjnu 2022 společnost získala společné povolení na výstavbu autobusové zastávky, která bude umístěna přímo před areálem. Tato první fáze vyžadovala pečlivou přípravu a jednání s místními úřady, byla však klíčovým krokem směrem k celkovému schválení projektu. Dne 12. prosince 2022 bylo dosaženo pravomocného územního rozhodnutí, což bylo pro celý tým obrovským úspěchem. V průběhu roku 2023 společnost postupně získala pravomocné stavební povolení na veřejnou komunikaci vedoucí k areálu a místní vodojem.

 

Vrcholným okamžikem bylo získání pravomocného stavebního povolení na samotný projekt "Obchodní a skladový areál AIR DEPO Tuchoměřice" s rozlohou zastavěné plochy 36 243 m², a to dne 17. listopadu 2023. Společnost by tímto ráda vyjádřila upřímnou vděčnost všem svým partnerům za jejich podporu a spolupráci v průběhu celého procesu.

 

Projekt AIR DEPO v Tuchoměřicích bude vytvářet moderní a efektivní skladovací prostory, které budou plně odpovídat potřebám současného podnikání. Společnost se zároveň zavazuje k udržitelným a ekologicky šetrným postupům během výstavby a provozu areálu. Očekává se, že nový skladový areál přinese nejen ekonomický prospěch pro společnost, ale také posílí hospodářský rozvoj této oblasti.